Сè уште барате датуми на патување?
Пребарувач
Ако сè уште не сте ги финализирале датумите на патување и видот на сместување во нашиот хотел, нашиот пребарувач веднаш ќе одговори на вашите барања за стапка и достапност, заштедувајќи огромно време за вашата резервација.
ПРЕБАРУВАЕ
Дали веќе ги знаете датумите на патување?
Пронајдете достапни простории
Не можете да ги најдете достапните датуми?
Календар за достапност
Нашите календари за цени и достапност ви овозможуваат брзо да ги детектирате достапните датуми во периоди на голема посетеност, без потреба од никакво пребарување.
ДЕТЕКТИРА
Барате специјална понуда?
Директни резервации
Причини зошто треба да резервирате директно:
Гаранција за најдобра цена
Заштеди пари
Надградби и привилегии
ИСКОРИСТИ
ЗАТВОРИ

Бар бар

Работите од базенот на базенот се подготвени да им служат на гостите во базенот и организираната плажа пред хотелот. Таму можете да пиете свежи коктели, ладни пива и повеќе други пијалоци по ваш избор под сенката на палмите. Можете да ги вкусите и нашите познати клупски сендвичи и вкусните плескавици и пици. Вечерите ќе имате можност да уживате во едно од нашите исклучителни локални вина под светлината на летната месечина.

Ресторан

Ресторанот има тераса со поглед на море и се наоѓа на предната страна од зградата. Таму можете да го имате секој оброк во текот на денот. Нашите јадења се базираат на модерна грчка и медитеранска кујна. Ние не служиме само на клиенти во хотели, туку и на надворешни. Во ресторанот има вклучена услуга, како и мени la la carte. Ние нудиме широк спектар на избор за појадок, претходно договорено мени за вечера за групи и a la carte услуга за индивидуални клиенти. Ресторан и базен се исто така достапни за настани, свадби, роденденски забави и т.н.

Главна лента

Главниот бар, на приземјето на хотелот, служи за гости кои претпочитаат да останат во затворено. Гостите исто така можат да уживаат во својот пијалок во фоајето за лоби, ресторан или да ја искористат услугата во соба и да се релаксираат на своите балкони.